Одељење 5/4

У понедељак, 27.12.2021. одржан је час одељењске заједнице 5/4 на ком су ученици читали саставе на тему "Моја новогодишња жеља". Часу су присуствовали родитељи који су, на позив одељењског старешине, дошли да чују о чему маштају наши петаци. Захваљујемо Викторији Синђелић, Маји Радибратовић, Маријани Вуловић, Ани Вељовић, Душанки Михаиловић, Давиду Селаковићу, Сретену Буквићу, Саши Мрђинцу и Владимиру Мудринићу који су, заједно са учитељицом Зорицом Грујичић и психологом Маријом Новаковић, били наши драги гости. Они су пажљиво саслушали наше новогодишње жеље, а потом и сами читали поруке које су им "из шешира" поделили ученици. Заједно смо се подсетили да је "читање основа мудрости, рад цена успеха, а игра тајна вечите младости"... Овог пута су родитељи добили домаћи задатак: да у школске свеске своје деце напишу по једну новогодишњу поруку коју ће ђаци у четвртак, на часу одељењске заједнице, прочитати наглас!