Ревијално такмичење из математике за ученике основних школа

У организацији Друштва математичара Србије, Математичке гимназије и Министарства просвете у уторак, 14.3.2020.године, са почетком у 17 часова, одржано је ревијално онлајн такмичење из математике за ученике основних школа. Ученици наше школе су се радо одазвали позиву да учествују и успешно су урадили задатке.

Опширније: Ревијално такмичење из математике за ученике основних школа

Општинско и Окружно такмичење из математике

На Општинском такмичењу из математике, које је одржано 7.12.2019. године,  наши ученици су имали успехе , а неки су остварили пласман и успех на Окружном такмичењу, које је одржано 7.3.2020. године у ОШ ,, Слободан Секулић “ у Ужицу.

Опширније: Општинско и Окружно такмичење из математике

Успех Огњена Поповића на Окружном такмичењу из Енглеског језика

На Окружном такмичењу из Енглеског језика, одржаном 15.3.2020, у ОШ ,,Нада Матић" , у Ужицу, ученик Огњен Поповић, VIII 1,  из Чајетине, остварио је фантастичне резултате. Успешно се изборио за прво место, потврдио да је међу најбољима у региону и директно се пласирао на републички ниво.

Опширније: Успех Огњена Поповића на Окружном такмичењу из Енглеског језика