Национални дан без дуванског дима

У склопу обележавања Националног дана без дуванског дима- 31. јануара, ученицима осмог разреда је, у сарадњи са Црвеним крстом и Домом здравља, у Чајетини одржано предавање о опасностима које изазива дувански дим и последицама пушења по здравље људи.

Опширније: Национални дан без дуванског дима

Хуманитарна журка " Димитрије за Нађу"

Ученици наше школе уз помоћ наставнице физичког и здравственог васпитања су организовали хуманитарну игранку " Димитрије за Нађу".

Опширније: Хуманитарна журка " Димитрије за Нађу"

Активности Ученичког парламента

У ОШ „Димитрије Туцовић“ у Чајетини одржан је састанак ученичких парламената основне школе и Средње Угоститељско туристичке школе са циљем представљана рада оба парламента и идејом о сарадњи на будућим заједничким акцијама.

Опширније: Активности Ученичког парламента

Екатарина Бугаркова

Данас смо се на часу Филозофија са децом поздравили са нашом другарицом Екатерином Бугарковом која нам је прошле године дошла из Русије, а сутра се са породицом сели у Турску.

Опширније: Екатарина Бугаркова

Поткатегорије