Риболовачка олимпијада на Рибничком језеру

Уз пријатно време и лепо дружење,  9.10.2020.године,  на Рибничком језеру, одржана  је  још једна Риболовачка олимпијада.

Такмичење је и ове године организовано уз помоћ Риболовачког удружења ,,Златибор“, Општине Чајетина, Спортстког савеза и родитеља ученика.

Опширније: Риболовачка олимпијада на Рибничком језеру

ИНФОРМАТИЧКА СЕКЦИЈА

Информатичка секција у нашој школи почела је вредно да ради током школске 2019/20. године, под диригентском палицом наставнице информатике и рачунарства Наташе Јевтовић.

Опширније: ИНФОРМАТИЧКА СЕКЦИЈА

Креативне радионице на часовима Eколошке секције

Чланови Eколошке секције са наставницом Зорицом Милосављевић  су на часовима секције реализовали  бројне активности током месеца децембра. Ученици петог разреда су припремали украсе за јелку и окитили јелку у својој учионици.

Опширније: Креативне радионице на часовима Eколошке секције

Новогодишња приредба

Корисници Дневног боравка за децу и младе са сметњама у развоју "Зрачак" извели су традиционалну новогодишњу приредбу у Библиотеци "Љубиша Р. Ђенић", 25.децембра 2019. године.

Опширније: Новогодишња приредба

Еколошка секција- новогодишњи накити

Еколошка секција, Златибор- израда новогодишњег накита од рециклираних новина и кићење новогодишње јелке коју смо направили од  отисака руку наших еколога.

Опширније: Еколошка секција- новогодишњи накити