Еколошка јелка

Еколошка јелка од рециклираних украса и еколошка новогодишња честитка . Срећна Нова година!

Храна и здравље

Учешће наше школе на округлом столу „Храна и здравље“у организацији Амбасадора одрживог развоја и животне средине, уз подршку Европског бироа за животну средину и Глобалног климатског форума у Београду 4.12. 2023.

Друга седница Еко-одбора

Друга седница Еко-одбора одржана је у уторак, 14.новембра. Представљене су активности реализоване у првом тромесечју. Додељене су награде ученицима који су освојили места на ликовном и литерарном конкурсу расписаном поводом Светског дана ваздуха, који је 3.11. обележен као тематски дан.

Радионица “Климатске промене“у вртићу Нарцис на Златибору

Поводом обележавања Светског дана климатских промена ученици 7. разреда- чланови еколошке секције су посетили предшколску групу у вртићу Нарцис на Златибору и одржали радионицу о климатским променама.

Обележавање светског Дана здраве хране

Организација Уједињених нација за храну и пољопривреду – ФАО, установила је овај датум 1981. године као Светски дан здраве хране, у циљу подизања свести о стварању света без гладних.