Обележавање Дана планете Земље

Поводом обележавања Дана планете Земље, представници КЈП ,,Златибор" и ЈКП ,,Водовод" су у петом и шестом разреду, у Чајетини, на часу биологије у сарадњи са наставницом биологије Зорицом Милосављевић реализовали предавање о очувању планете, о значају воде и потреби да се правилно користи и чува, правилном збрињавању отпада, са акцентом на правилну употребу и одлагање пластике.

Колико је битна примарна селекција отпада и рециклажа и како они утичу на наше здравље?

Поводом обележавања Светског дана здравља , у 6. и 7. разреду , на Златибору, Драгана Росић , представник КЈП Златибор је одржала радионице о примарној селекцији отпада, са којом се кренуло на Златибору .

Одвајамо

Како функционише примарна селекција на Златибору, недоумице, проблеми , решења. Представник КЈП Златибор, Драгана Росић је разговарала са ученицима старијих разреда на Златибору.

СВЕТСКИ ДАН ЗДРАВЉА

Светски дан здравља (7.04) се сваке године обележава у нашој школи. Ове године је реализовано неколико активности како би се ученицима указало на значај овог веома важног датума.

Сарадња са КЈП

Еколошка акција уређења зелених површина на Златибору, у сарадњи са КЈП Златибор.