Међународни дан књиге и ауторских права

Данас су ученици 7-2, час српског језика, са наставницом Јагодом, провели у посети Библиотеци "Љубиша Р. Ђенић". Час је посвећен обележавању Међународног дана књиге и ауторских права, 23.априла.

Опширније: Међународни дан књиге и ауторских права

"Историјско-књижевно вече"

Реализацијом Јавног часа под називом "Историјско-књижевно вече", вечерас, у Библиотеци "Љубиша Р. Ђенић", обележен је Дан сећања на жртве холокауста, геноцида и других жртава фашизма у Другом светском рату.

Опширније: "Историјско-књижевно вече"

Превенција насиља -8-1

У понедељак, 8.4.2024. године су Анђела, Исидора и Марко, ученици 8-1, уз подршку одељењског старешине Јагоде Јеремић Љубојевић, реализовали час одељењског старешине у одељењу 4-1. Тема је била "Превенција насиља".

Опширније: Превенција насиља -8-1

Литерарно-новинарска секција: креативно писање - "Песмо моја, закити се цветом..."

Пројектна настава Физика, Биологија, Хемија.

Физичко-хемијске особине воде, одељење 8-3, Златибор. Одлично урађено!

Опширније: Пројектна настава Физика, Биологија, Хемија.